Jak vybrat vánoční světla do bytu?

Praktický článek o vánočních světlech

Milujete Vánoce a období spojené především s přípravami, které zahrnují nejenom pečení cukroví, ale i zdobení bytu? Pokud ano, neměli byste zapomínat také na vánoční světla do bytu. Ty by dnes měly patřit ke každým Vánocům, jelikož desítky světýlek dodají každému interiéru dokonalou atmosféru. Podívejme se spolu na možnosti, co můžete vybrat.

Začněte klasikou spojenou s vaším stromečkem

Je jasné, že primárně se zaměříte na vánoční osvětlení, které je logicky spojeno s vaším stromečkem. Právě na něho se rozhodně nehodí nic jiného, než elegantní vánoční řetěz LED. Proč se rozhodnout právě pro něho? Jelikož vás v první řadě nadchne svou nízkou spotřebou a bezpečností. Není tak problémem nechat ho svítit třeba i několik dní v kuse, bez toho aby hrozil jakýkoliv problém. Dalším důvodem, proč volit právě toto vánoční osvětlení na stromeček jsou různé možnosti z hlediska délek, tak i barev. Je jedno, jak velký máte živý nebo umělý vánoční strom, stejně jako je jedno také to, do jaké barvy má být laděný. S čím v současné době rozhodně neuděláte chybu, to je klasika v podobě bílé a elegantně vypadající barvy.

Ozdobte také svá okna

Zde už můžete být o něco odvážnější a vsadit jak na různé pestré barevné kombinace, tak i na možnosti, které blikají, nebo mění své barvy. To hlavní, co chcete, tak rozhodně zaujmout a doplnit vaše venkovní vánoční osvětlení. Pokud zdobíte třeba vaši zahradu nebo střechu, určitě nezapomínejte na vaše okna. Samozřejmě ideální je umístit dané vánoční osvětlení domu z vnitřní části. S tím souvisí to, že se vám budou hodit interiérové světelné řetězy. I ty je dobré volit podobně jako v předchozím případě v LED provedení. Ve stejném duchu se mnohdy nese i LED vánoční osvětlení venkovní.

Myslete i na dekorace na stůl a další místa

S vánoční výzdobou zcela určitě souvisí také to, že vyzdobíte drobnými světýlky i další místa ve vašem bytě. Pokud například nechcete nechat holý stůl, může na něho jednoduše přijít zajímavý vánoční věnec také se svíčkami, které však nahradily diody. Podobné to může být i v případě, kdy byla použita girlanda. I tu je dobré obohatit několika světýlky a tak přijde vánoční osvětlení více než vhod. Zapomínat byste neměli ani na přímo vánoční dekorace. Ty jsou nejčastěji na baterie, popřípadě na solární energii. Nemusíte se tak bát jak případných dlouhých kabelů, tak vysoké spotřeby energie. A co se přímo nabízí? Třeba svítící dekorační hvězdičky, nebo různé svítící figurky. Například vánočně laděný svítící medvídek je cestou, se kterou dnes chybu rozhodně neuděláte.

Všestranné dekorativní vánoční osvětlení

Pokud toužíte po pestrých Vánocích, zvolte světelné řetězy, světelné kabely a další dekorativní LED osvětlení v nejrůznějších barevných variantách a s různými funkcemi. Vánoční světelné LED řetězy a další dekorace můžete také zakoupit jako vánoční dárek. Mnohé dekorativní osvětlení u Vás jistě získá oblibu svou všestranností – třeba světelné koule nebo lampy mohou zdobit interiér Vaše bytu po většinu roku a v létě je navíc lze použít jako párty osvětlení při zahradní slavnosti. Jejich využití závisí plně na Vaší fantazii.

Proč vánoční světla do bytu vybírat?

O tom, co využít a kam vše patří, máme jasno. Pokud stále váháte, podívejte se také na několik důvodů, proč je dobré vánoční osvětlení do bytu umístit. V první řadě je to zajímavá a vkusná dekorace, která je s vánočními svátky přímo spojena. Druhým důvodem je také to, že světýlka budou rozhodně milovat také vaše děti. Udělejte jim radost a potěšte je právě touto možností. Dále však může daný typ osvětlení jednoduše nahradit to klasické. Pokud chcete přidat na celkové atmosféře, stačí rozsvítit pouze tyto svítící bytové dekorace a vytvořit tak intimní osvětlení, které rozhodně i ve vás navodí příjemnou atmosférou, při které zapomenete na starosti všedního dne a budete moci příjemně relaxovat.


Doporučujeme

Kvalitní vánoční světla od kokiskashop.cz

LED světelný kabel 20 m
studená bílá, 480 diod

LED osvětlení ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití.

Vánoční LED osvětlení
hvězdy modré

Vyzdobte si domov zářícími hvězdami a prožijte kouzelné Vánoce.

Vánoční LED osvětlení 4m -
barevné, 40 diod

Tento řetěz báječně rozsvítí balkon nebo terasu a vykouzlí vánoční atmosféru.